On Shore Technology Inc.
제품 번호:
EDJ4G0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SHUNT .100" BLACK W/HANDLE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.057
$0.57
25
$0.04674
$1.1685
50
$0.04313
$2.1565
100
$0.041705
$4.1705
250
$0.035986
$8.9965
500
$0.034542
$17.271
1000
$0.030229
$30.229
2500
$0.027341
$68.3525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage Rating | 250V |
| Housing Material | Polyester |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | EDJ |
| Type | Open Top |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.235" (5.97mm) |
| Package | Bulk |