C&K
제품 번호:
EDM450AUAC0 LFS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 100V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.4695
$6.4695
10
$5.90805
$59.0805
25
$5.3732
$134.33
80
$4.641824
$371.34592
230
$4.2199
$970.577
440
$3.910418
$1720.58392
1000
$3.629095
$3629.095
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 450gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | C&K |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | Tactile Feedback |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 100VAC/DC |
| Illumination Type, Color | - |
| Switch Travel | 0.40mm |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 1.20mm |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Snap Dome |
| Outline | - |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | EDM |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EDM450 |
| Actuator Material | - |