KYOCERA AVX
제품 번호:
F951V475KBAAQ2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 4.7UF 10% 35V 1411
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.7239
$7.239
50
$0.62738
$31.369
100
$0.542925
$54.2925
500
$0.410229
$205.1145
1000
$0.361969
$361.969
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.6Ohm |
| Series | F95, Frameless™ |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |