KYOCERA AVX
제품 번호:
F981V105MSAAS1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 1UF 20% 35V 0805
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.627
$0.627
10
$0.44175
$4.4175
50
$0.3344
$16.72
100
$0.291175
$29.1175
500
$0.215688
$107.844
1000
$0.18334
$183.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | S |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8.5Ohm |
| Series | F98-AS1 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | Fail Safe with Built-in Fuse |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |