Taiyo Yuden
제품 번호:
FBMH3225HM102NT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE BEAD 1K OHM 1210 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.361
$0.361
10
$0.29165
$2.9165
25
$0.24624
$6.156
50
$0.21641
$10.8205
100
$0.193705
$19.3705
250
$0.168644
$42.161
500
$0.152684
$76.342
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 100mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | FB |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |