Taiyo Yuden
제품 번호:
FBMH4525HM102NTV
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE BEAD 1K OHM 1810 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.88065
$8.8065
25
$0.65246
$16.3115
50
$0.61978
$30.989
100
$0.55461
$55.461
250
$0.521968
$130.492
500
$0.489345
$244.6725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 60mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) |
| Height (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | FB |
| Package / Case | 1810 (4525 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |