DFRobot
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.405
$9.405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -60°C ~ 250°C |
| Cable Type | Welding |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length | 164.0' (50.0m) |
| Voltage | - |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | DFRobot |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.016" (0.41mm) |