HI0603T220R-10
Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
HI0603T220R-10
설명:
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) -
Impedance @ Frequency 22 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.032" (0.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HI
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A