Lumileds
제품 번호:
L1F2-U380100002001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED UV/NUV 380NM 200MW FLIPCHIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.65
$6.65
10
$6.0192
$60.192
25
$4.7652
$119.13
100
$4.0128
$401.28
250
$3.91875
$979.6875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 135°C (TA) |
| Viewing Angle | - |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wavelength | 380nm ~ 390nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 250mW/sr @ 500mA |
| Series | - |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Lumileds |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |
| Base Product Number | L1F2 |