Lumileds
제품 번호:
L1F3-U390200010000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EMITTER UV 400NM 2A SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C (TA) |
| Viewing Angle | 138° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 390nm ~ 400nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | LUXEON UV U2 |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Lumileds |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 2A |
| Base Product Number | L1F3 |