/ RF Shields / M-0404SC0516-0098XF
minImg
M-0404SC0516-0098XF
Orbel Corporation
제품 번호:
M-0404SC0516-0098XF
제조업체:
Orbel Corporation
설명:
RF SHIELD 0.404" X 0.516" FRAME
재고 : 100
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Series Snap-Shield Micro™
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 0.516" (13.11mm)
Width - Overall 0.404" (10.26mm)
Mfr Orbel Corporation
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.098" (2.49mm)