Vishay Sprague
제품 번호:
M39003/01-6029
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 33UF 10% 10V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.2125
$10.2125
10
$9.69855
$96.9855
50
$8.16734
$408.367
100
$7.65681
$765.681
500
$6.789042
$3394.521
1000
$6.380675
$6380.675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 33 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | B (0.1%) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M39003/01 |