Harwin Inc.
제품 번호:
M7566-05
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
OPEN TOP JUMPER SOCKET MULTI-00E
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.26885
$2.6885
25
$0.23712
$5.928
50
$0.21774
$10.887
100
$0.20919
$20.919
250
$0.187872
$46.968
500
$0.179322
$89.661
1000
$0.149444
$149.444
2500
$0.136629
$341.5725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage Rating | 250V |
| Housing Material | Polyester, Glass Filled |
| Color | Red |
| Contact Finish Thickness | 5.11µin (0.130µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | M75 |
| Type | Open Top |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.248" (6.30mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M7566 |