Harwin Inc.
제품 번호:
M7684-46
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SHUNT 2POS W/HANDLE 2.54MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3857
$3.857
25
$0.35226
$8.8065
50
$0.33155
$16.5775
100
$0.317775
$31.7775
250
$0.290168
$72.542
500
$0.276336
$138.168
1000
$0.227981
$227.981
2500
$0.207252
$518.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage Rating | 250V |
| Housing Material | Polyester |
| Color | Gray |
| Contact Finish Thickness | 118.1µin (3.00µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Tin |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | M76 |
| Type | Closed Top, Grip |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.394" (10.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M7684 |