Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX9381ESA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.925
$10.925
10
$9.8648
$98.648
25
$9.40652
$235.163
100
$8.16753
$816.753
250
$7.80045
$1950.1125
500
$7.112175
$3556.0875
1000
$6.88275
$6882.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 3 GHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Complementary |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Function | Standard |
| Series | - |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | -2.25V ~ -5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX9381 |
| Current - Output High, Low | - |