Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX9381EUA
패키지:
8-uMAX/uSOP
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
DATA AND CLOCK D FLIP-FLOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
39
$7.4195
$289.3605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 3 GHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Complementary |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Function | Standard |
| Series | - |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | -2.25V ~ -5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MAX9381 |
| Current - Output High, Low | - |