Bourns Inc.
제품 번호:
MG3261-151Y
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1045
$0.1045
10
$0.08645
$0.8645
25
$0.0779
$1.9475
50
$0.057
$2.85
100
$0.04921
$4.921
250
$0.038874
$9.7185
500
$0.032813
$16.4065
1000
$0.027636
$27.636
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 300mOhm |
| Impedance @ Frequency | 150 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | MG |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 300mA |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MG3261 |