Panduit Corp
제품 번호:
MLT8H-LP316
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 2.233'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
50
$4.17069
$208.5345
100
$3.823085
$382.3085
1250
$3.591408
$4489.26
5000
$3.475556
$17377.78
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 450 lbs (204.12 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® MLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Corrosion Resistance |
| Length - Actual | 2.233' (680.72mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 8.00" (203.20mm) |
| Width | 0.310" (7.87mm) |
| Length - Approximate | 26.75" |
| Base Product Number | MLT8 |