Panduit Corp
제품 번호:
MLTFC2EH-LP316
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 300LBS 11.8"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 300 lbs (136.08 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel 316, Polyester Coated |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® MLTFC |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Corrosion Resistance, UV Resistant |
| Length - Actual | 0.983' (299.72mm, 11.80") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 2.00" (50.80mm) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Length - Approximate | 11.75" |
| Base Product Number | MLTFC2 |