MMZ0603Y241CT000
TDK Corporation
제품 번호:
MMZ0603Y241CT000
제조업체:
TDK Corporation
설명:
FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 240 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MMZ
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA