MNR14E0ABJ514
Rohm Semiconductor
제품 번호:
MNR14E0ABJ514
제조업체:
Rohm Semiconductor
설명:
RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 62.5mW