Panduit Corp
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.387
$1.387
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 225 lbs (102.06 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Mfr | Panduit Corp |
| Length - Actual | 0.883' (269.24mm, 10.60") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.50" (38.10mm) |
| Width | 0.250" (6.35mm) |
| Length - Approximate | 10.5" |
| Base Product Number | MRT1.5LH |