Panduit Corp
제품 번호:
MS10W75T30-Q6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE STRAP STAINLESS STEEL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 2400 lbs (1088.62 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® M75 |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Mfr | Panduit Corp |
| Length - Actual | 3.250' (990.60mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 10.00" (254.00mm) |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Length - Approximate | 39" |
| Base Product Number | MS10W75 |