MSP08A0347K0GEJ
Vishay Dale
제품 번호:
MSP08A0347K0GEJ
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
8-SIP
설명:
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SIP
Series MSP
Power Per Element 300mW
Package / Case 8-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 8
Resistance (Ohms) 47k
Circuit Type Isolated
Package Tube
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C