Panduit Corp
제품 번호:
MSW63T15-CR6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
STRAPPING TIE SILVER 800LBS 100'
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 800 lbs (362.88 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® MS |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Length - Actual | 100.00' (30.48m) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | Variable |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Length - Approximate | 100' |
| Base Product Number | MSW63T |