Essentra Components
제품 번호:
MT-13
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING SIL 250LB 2.227'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.18
$4.18
10
$3.79905
$37.9905
25
$3.5986
$89.965
50
$3.51481
$175.7405
100
$3.34742
$334.742
250
$2.928964
$732.241
500
$2.845288
$1422.644
1000
$2.42687
$2426.87
2500
$2.259499
$5648.7475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 250 lbs (113.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Length - Actual | 2.227' (678.94mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 7.99" (203.00mm) |
| Width | 0.311" (7.90mm) |
| Length - Approximate | 26.75" |
| Base Product Number | - |