Marktech Optoelectronics
제품 번호:
MTE1200W-WRC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWIR EMITTER 1200NM TO-46 FLAT L
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.554
$14.554
10
$10.98105
$109.8105
100
$9.224405
$922.4405
500
$8.471416
$4235.708
1000
$8.000786
$8000.786
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 200° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1200nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 0.99V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | MTE1200 |