Marktech Optoelectronics
제품 번호:
MTE2087NK2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EMITTER INFARED 870NM TO18
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.871
$5.871
10
$4.1496
$41.496
100
$3.39872
$339.872
500
$2.8652
$1432.6
1000
$2.62808
$2628.08
2000
$2.5688
$5137.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 8° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 870nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.55V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | MTE2087 |