Marktech Optoelectronics
제품 번호:
MTE8600M2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EMITTER IR 850NM 100MA RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.472
$5.472
10
$3.8703
$38.703
100
$3.16996
$316.996
500
$2.67235
$1336.175
1000
$2.45119
$2451.19
2000
$2.3959
$4791.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 150° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.46V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | MTE8600 |