Marktech Optoelectronics
제품 번호:
MTPS8085CP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EMITTER IR 855NM 60MA SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.7335
$22.7335
10
$17.80395
$178.0395
100
$15.551975
$1555.1975
500
$14.264915
$7132.4575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 12° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 855nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | Point Source |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60mA |
| Base Product Number | MTPS8085 |