Marktech Optoelectronics
제품 번호:
MTSM275UV2-F1120S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
UV EMITTER 275NM ON STARBOARD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$51.072
$51.072
10
$39.9
$399
100
$37.905
$3790.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C (TJ) |
| Viewing Angle | 125° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 275nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | 1414 (3535 Metric) |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 5.6V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 200mA |