Marktech Optoelectronics
제품 번호:
MTSM6014-844-IR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWIR EMITTER 1460NM 1206 SMD DOM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
500
$5.878125
$2939.0625
1000
$5.5575
$5557.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 40° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1460nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 9mW/sr @ 50mA (Typ) |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.05V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | MTSM6014 |