Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-12864WG-BTMI-V#N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD GRAPH 128X64 WH TRANSM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.448
$26.448
5
$24.8577
$124.2885
10
$23.2712
$232.712
50
$21.94861
$1097.4305
100
$20.89088
$2089.088
250
$19.83315
$4958.2875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 60.00mm W x 31.26mm H |
| Dot Pixels | 128 x 64 |
| Controller Type | KS0108 |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | - |
| Diagonal Screen Size | - |
| Series | - |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.39mm W x 0.39mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Base Product Number | NHD-12864 |
| Dot Pitch | 0.43mm W x 0.43mm H |