Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-160128WG-BTGH-VZ#-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD GRAPH 160X128 WH TRANSFL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$80.5315
$80.5315
5
$75.696
$378.48
10
$70.8643
$708.643
50
$66.8382
$3341.91
100
$66.177
$6617.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 101.00mm W x 82.00mm H |
| Dot Pixels | 160 x 128 |
| Controller Type | RA6963N1 |
| Display Mode | Transflective |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Blue (Gray - Inverted) |
| Diagonal Screen Size | - |
| Series | - |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Gray (Blue - Inverted) |
| Dot Size | 0.56mm W x 0.56mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Base Product Number | NHD-160128 |
| Dot Pitch | 0.60mm W x 0.60mm H |