Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-240128WG-ATMI-VZ#
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD GRAPHIC 240X128 TRANSM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$80.351
$80.351
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 128.00mm W x 74.00mm H |
| Dot Pixels | 240 x 128 |
| Controller Type | RA6963 |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | White (Blue - Inverted) |
| Diagonal Screen Size | - |
| Series | - |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Blue (White - Inverted) |
| Dot Size | 0.47mm W x 0.47mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Package | Bulk |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Base Product Number | NHD-240128 |
| Dot Pitch | 0.50mm W x 0.50mm H |