NOMCT16031001AT1
Vishay Dale Thin Film
제품 번호:
NOMCT16031001AT1
제조업체:
Vishay Dale Thin Film
패키지:
16-SOIC
설명:
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC
재고 : 1
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±0.1%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.390" L x 0.154" W (9.91mm x 3.91mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 16-SOIC
Series NOMC
Power Per Element 100mW
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Resistor Matching Ratio ±0.025%
Mfr Vishay Dale Thin Film
Number of Pins 16
Resistance (Ohms) 1k
Circuit Type Isolated
Package Tape & Reel (TR)
Resistor-Ratio-Drift ±5ppm/°C