NTE Electronics, Inc
제품 번호:
NTE911
제조업체:
패키지:
TO-100-10
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR TO100-10
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.557
$9.557
10
$9.082
$90.82
20
$8.5975
$171.95
50
$8.1225
$406.125
100
$7.9325
$793.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Output Type | - |
| Current - Output (Typ) | 800µA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-100-10 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7.5mV @ 6V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | TO-100-10 Metal Can |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | - |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bag |
| Current - Input Bias (Max) | 100µA @ 6V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 8.6mA |