NTE Electronics, Inc
제품 번호:
NTE943M
제조업체:
패키지:
8-Mini DIP
배치:
-
설명:
IC COMPARATR 2 GEN PUR 8MINI DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.686
$3.686
10
$3.5055
$35.055
20
$3.3155
$66.31
50
$3.135
$156.75
100
$3.059
$305.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Current - Output (Typ) | 16mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-Mini DIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bag |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 25mA |