Vishay Sfernice
제품 번호:
PE30L0FL103MAB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POT 10K OHM 3W CERMET LINEAR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$40.071
$40.071
10
$37.5649
$375.649
25
$30.8864
$772.16
50
$26.71248
$1335.624
100
$25.877715
$2587.7715
250
$24.208204
$6052.051
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Gangs | 1 |
| Bushing Thread | M10 x 0.75 |
| Actuator Diameter | 0.236" (6.00mm) |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Slotted |
| Tolerance | ±20% |
| Built in Switch | None |
| Number of Turns | 1 |
| Actuator Length | 0.984" (25.00mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Rotation | 300° |
| Product Status | Active |
| Series | PE30 |
| Power (Watts) | 3W |
| Resistive Material | Cermet |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Size - Body | Round - 0.776" Dia (19.70mm) |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Taper | Linear |
| Adjustment Type | User Defined |