Panduit Corp
제품 번호:
PL3M2S-L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MARKER TIE NATURAL 50LBS 7.4"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
50
$2.62903
$131.4515
100
$2.409865
$240.9865
1250
$2.26386
$2829.825
5000
$2.190824
$10954.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLM |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Marker Strap/Flag Tie |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Write-On Area |
| Length - Actual | 0.617' (187.96mm, 7.40") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.75" (44.45mm) |
| Width | 0.185" (4.70mm) |
| Length - Approximate | 7.5" |
| Base Product Number | PL3M2S |