Panduit Corp
제품 번호:
PLC2S-S6-M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 7.9"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1000
$0.274958
$274.958
5000
$0.266969
$1334.845
10000
$0.255778
$2557.78
50000
$0.247788
$12389.4
100000
$0.242991
$24299.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Screw Mount, Mounting Hole |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLC |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.658' (200.66mm, 7.90") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.84" (46.74mm) |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Length - Approximate | 8" |
| Base Product Number | PLC2S |