Panduit Corp
제품 번호:
PLT3S-C76
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCK BLU/AQUA 50LB 11.6"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$3.14469
$314.469
1000
$2.954072
$2954.072
5000
$2.858778
$14293.89
10000
$2.801607
$28016.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Blue, Aqua |
| Material | Ethylenterafluorineethylene (ETFE) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Flame Retardant, Radiation Resistant |
| Length - Actual | 0.967' (294.64mm, 11.60") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 3.00" (76.20mm) |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Length - Approximate | 11.5" |
| Base Product Number | PLT3S |