Panduit Corp
제품 번호:
PLT5S-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 1.458'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.785555
$78.5555
1000
$0.762726
$762.726
5000
$0.739888
$3699.44
10000
$0.71705
$7170.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Length - Actual | 1.458' (444.40mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 5.00" (127.00mm) |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Length - Approximate | 17.5" |
| Base Product Number | PLT5S |