Panduit Corp
제품 번호:
PLT6LH-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 1.825'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.87951
$87.951
1000
$0.837606
$837.606
5000
$0.811433
$4057.165
10000
$0.785251
$7852.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Length - Actual | 1.825' (556.26mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 6.00" (152.40mm) |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Length - Approximate | 22" |
| Base Product Number | PLT6LH |