Panduit Corp
제품 번호:
PLT8H-C00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 175LBS 2.56'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$1.71836
$171.836
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 175 lbs (79.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Weather Resistant |
| Length - Actual | 2.560' (780.29mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 9.00" (228.60mm) |
| Width | 0.350" (8.89mm) |
| Length - Approximate | 30.75" |
| Base Product Number | PLT8H |