Panduit Corp
제품 번호:
PLUP40SE-D30
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 6.97"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Cupped Arrowhead |
| Product Status | Obsolete |
| Series | PAN-TY® PLUP |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized |
| Length - Actual | 0.581' (177.00mm, 6.97") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.57" (40.00mm) |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Length - Approximate | 7" |
| Base Product Number | PLUP40S |