Panduit Corp
제품 번호:
PLWP50SC-D30
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLACK 50LBS 8.2"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
500
$0.449369
$224.6845
1000
$0.436306
$436.306
5000
$0.423244
$2116.22
12500
$0.410182
$5127.275
50000
$0.397119
$19855.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Winged Arrowhead |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLWP |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized |
| Length - Actual | 0.683' (208.28mm, 8.20") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.97" (50.00mm) |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Length - Approximate | 8.25" |
| Base Product Number | PLWP50 |