Panduit Corp
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.451345
$45.1345
1000
$0.438244
$438.244
5000
$0.425125
$2125.625
10000
$0.412006
$4120.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Fir Tree |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.617' (188.00mm, 7.40") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.88" (47.75mm) |
| Width | - |
| Length - Approximate | 7.5" |
| Base Product Number | PUM-071 |