Mitsumi Electric Company Ltd
제품 번호:
R-668050
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH TACTILE, SPST-NO, 0.02A 1
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.304
$0.304
10
$0.2926
$2.926
25
$0.27702
$6.9255
100
$0.250895
$25.0895
250
$0.228684
$57.171
500
$0.212572
$106.286
1000
$0.181346
$181.346
2500
$0.17631
$440.775
5000
$0.166231
$831.155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | IPX7, Water Resistant |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 245gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | Mitsumi Electric Company Ltd |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.02A @ 15VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Switch Travel | - |
| Operating Temperature | - |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 0.55mm |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 2.50mm x 1.60mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | STI |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | STI-055 |
| Actuator Material | - |