RACF164DJT2R00
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RACF164DJT2R00
설명:
RES ARRAY 4 RES 2 OHM 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series RACF
Power Per Element 62.5mW